Witam:) Plecionka ze starej książki telefonicznej, bardzo podobają mi się druczki.Wykonana rok temu ale jako pomysł jak zagospodarować coś co już nieaktualne bardzo polecam.
13/03/2019
13/01/2019
Koszyk z wzorem kaszubskim
Witam:) Koszyk folkowy z efektem płótna. Zabezpieczony przed wilgocią i kilkakrotnie polakierowany.Mało mnie tu ostatnio ale postaram się czasami coś wstawić. Pozdrawiam wszystkich serdecznie:):):)
09/08/2018
22/06/2017
13/06/2017
10/06/2017
01/06/2017
16/10/2016
02/06/2016
01/05/2016
Witam! Dawno mnie tu nie było. Wyplatam i skręcam rurki nadal, więcej mnie na fb niż tu ale coś się tam plecie. Na fb jakoś łatwiej i chyba szybciej. Dziś chcę pokazac dośc duży kosz z kwiatkiem forsycji dla lepszego zaprezentowania wielkości , kolorowe rurki i koszyk owalny z wyplecionym dnem. Pozdrawiam odwiedzających serdecznie.
02/11/2015
Kosz z przykrywką
Witam! Kosz powstał z kolorowych gazet jest duży np. na klocki dla dzieci, lub inne przydasie. Utwardzony i zabezpieczony przed wilgocią bardzo długo będzie spełniał swoją rolę. Mało mnie tu na blogu tym bardziej gorąco dziękuję za to, że zaglądacie i za bardzo miłe komentarze. Pozdrawiam serdecznie:)))
11/10/2015
Osłonka i duży kosz
Witam. Osłonka jest taka jak zaprojektowałam, wzór górą i delikatnie nakrapiana. Kolory brązowo-szary i białe tło. Długo to trwało zanim zgromadziłam potrzebne materiały w odpowiednich kolorach, żeby nie malowac. Jestem zadowolona z efektu i czystej bieli, choc zdjęcia może tego nie pokazują. Druga praca to kosz duży, malowany na kolor wikliny z przykrywką. Pozdrawiam.
21/09/2015
Kolorowy kosz z przykrywka
Witam! Kosz z papierowej wikliny wyplotłam z kolorowych gazet. Utwardzony i zabezpieczony przed wilgocią jak zwykle. Dziękuję za poprzednie komentarze i pozdrawiam:)))
25/08/2015
Tace i podkładki
Tace wyplotłam z wikliny z przeczytanych gazet, na dno decoupage z efektem płótna. Pierwsza próba i spodobało mi się. Pomysł znaleziony w sieci a zachęciła mnie do efektu płótna Justyna koleżanka blogowa. Dziękuję za poprzednie komentarze. Pozdrawiam:)
06/07/2015
Plecionki z gazet
Witam! Upał a ja zmarzłam, zachomikowałam się w starym domu murowanym i plotę. Nie lubię upałów powyżej 32 stopnie, dlatego urlopowo-wyjazdowo skryłam się przed upałem w zimnym domu z fundamentem z kamienia i piwnicą co gwarantuje przyjemny chłodek. Zdjęcia trudno było zrobic w pełnym słońcu ale cos udalo się, więc zapraszam do obejżenia. Dziękuję za komentarze pod ostatnim postem. Pozdrawiam serdecznie:)
18/06/2015
Miseczki i róże
Witam! Wyplotłam miseczki z kolorowych gazet, spodobały mi się miseczki Oli i postanowiłam też wypleśc niemalowane. Zdjęcia bardzo trudno było zrobic, dlatego wstawiam kilka.Miseczki mają 18 cm średnicy. Czerwona miseczka obok róży dla porównania jak duże są kwiaty i bardzo pięknie pachną. Nazwy róż nie znam ale mówią na nie, że mają sto jeden płatków jest to bardzo stara odmiana. Kilka zdjęc kwiatów a każdy inny a jakże piękny z tego samego krzaczka. Dziękuję za komentarze pod ostatnim postem. Pozdrawiam:)
Subscribe to:
Posts (Atom)





















































