13/03/2019

Plecionka ze starej książki

Witam:) Plecionka ze starej książki telefonicznej, bardzo podobają mi się druczki.Wykonana rok temu ale jako pomysł jak zagospodarować coś co już nieaktualne bardzo polecam.

13/01/2019

Koszyk z wzorem kaszubskim

Witam:) Koszyk folkowy z efektem płótna. Zabezpieczony przed wilgocią i kilkakrotnie polakierowany.Mało mnie tu ostatnio ale postaram się czasami coś wstawić. Pozdrawiam wszystkich serdecznie:):):)

22/06/2017

Taca z wikliny papierowej

Taca z wikliny papierowej, malowana i zabezpieczona lakierem. Pozdrawiam odwiedzających:)))

13/06/2017

Koszyk w odcieniach brązu

Tym razem koszyk malowany. Ja osobiście bardzo lubię odcienie brązu :)))

10/06/2017

Biały z wikliny papierowej

Tym razem kosz malowany wypleciony z wikliny papierowej. Pozdrawiam :)))

03/06/2017

Kosz duży, kolorowy z reklam marketowych. Gazeciak:)))

01/06/2017

Witam serdecznie! Wyplatam kosze i inne plecionki z wikliny papierowej. Kosz dawno wypleciony. Pozdrawiam odwiedzających bloga:)))

16/10/2016

Witam! Oj bardzo dawno mnie tu nie było. Dziś chcę pokazac co w tej chwili plotę, będzie to koszyk na orzechy z papieru kredowego. Twardy, paluszki bolą ale kolor fajnie mi pasuje. Pozdrawiam i cieszę się że tu zaglądacie:)))


02/06/2016

Witam! Wiosna to piękna pora roku a zwłaszcza maj. Lubie jak kwitną bzy, kalina i jaśminy. Wyplotłam tace i osłonke to taki przydaś na potrzebę chwili. Dziękuję za miłe słowa w poprzednim poście i serdecznie pozdrawiam odwiedzających bloga:)




01/05/2016

Witam! Dawno mnie tu nie było. Wyplatam i skręcam rurki nadal, więcej mnie na fb niż tu ale coś się tam plecie. Na fb jakoś łatwiej i chyba szybciej. Dziś chcę pokazac dośc duży kosz z kwiatkiem forsycji dla lepszego zaprezentowania wielkości , kolorowe rurki i koszyk owalny z wyplecionym dnem. Pozdrawiam odwiedzających serdecznie.



02/11/2015

Kosz z przykrywką

Witam! Kosz powstał z kolorowych gazet jest duży np. na klocki dla dzieci, lub inne przydasie. Utwardzony i zabezpieczony przed wilgocią bardzo długo będzie spełniał swoją rolę. Mało mnie tu na blogu tym bardziej gorąco dziękuję za to, że zaglądacie i za bardzo miłe komentarze. Pozdrawiam serdecznie:)))


11/10/2015

Osłonka i duży kosz

Witam. Osłonka jest taka jak zaprojektowałam, wzór górą i delikatnie nakrapiana. Kolory brązowo-szary i białe tło. Długo to trwało zanim zgromadziłam potrzebne materiały w odpowiednich kolorach, żeby nie malowac. Jestem zadowolona z efektu i czystej bieli, choc zdjęcia może tego nie pokazują. Druga praca to kosz duży, malowany na kolor wikliny z przykrywką. Pozdrawiam.




21/09/2015

Kolorowy kosz z przykrywka

Witam! Kosz z papierowej wikliny wyplotłam z kolorowych gazet. Utwardzony i zabezpieczony przed wilgocią jak zwykle. Dziękuję za poprzednie komentarze i pozdrawiam:)))


25/08/2015

Tace i podkładki

Tace wyplotłam z wikliny z przeczytanych gazet, na dno decoupage z efektem płótna. Pierwsza próba i spodobało mi się. Pomysł znaleziony w sieci a zachęciła mnie do efektu płótna Justyna  koleżanka blogowa. Dziękuję za poprzednie komentarze. Pozdrawiam:)




06/07/2015

Plecionki z gazet

Witam! Upał a ja zmarzłam, zachomikowałam się w starym domu murowanym i plotę. Nie lubię upałów powyżej 32 stopnie, dlatego urlopowo-wyjazdowo skryłam się przed upałem w zimnym domu z fundamentem z kamienia i piwnicą co gwarantuje przyjemny chłodek. Zdjęcia trudno było zrobic w pełnym słońcu ale cos udalo się, więc zapraszam do obejżenia. Dziękuję za komentarze pod ostatnim postem. Pozdrawiam serdecznie:)
Bransoletka z nie malowanych gazet i jaśmin wychodowany z gałązki starej odmiany



z nie malowanych gazet


Prostokątny dno splot pojedynczy, kanty zaokrągliły się przy wyplataniu zakonczenia


Zwykłe gazety nie malowane -utwardzany i lakierowany kilkakrotnie


18/06/2015

Miseczki i róże

Witam! Wyplotłam miseczki z kolorowych gazet, spodobały mi się miseczki Oli i postanowiłam też wypleśc niemalowane. Zdjęcia bardzo trudno było zrobic, dlatego wstawiam kilka.Miseczki mają 18 cm średnicy. Czerwona miseczka obok róży dla porównania jak duże są kwiaty i bardzo pięknie pachną. Nazwy róż nie znam ale mówią na nie, że mają sto jeden płatków jest to bardzo stara odmiana. Kilka zdjęc kwiatów a każdy inny a jakże piękny z tego samego krzaczka. Dziękuję za komentarze pod ostatnim postem. Pozdrawiam:)