01/03/2013
Rozek z wikliny papierowej
Witam serdecznie :) Rurki pomalowalam bejca w kolorze mahon ,rozcienczona woda . Polakierowane dwa razy dla wzmocnienia i trwalosci .Uchwyt do zawieszenia z dwoch rurek i wzmocniony drutem . Rozek jest bardzo wytrzymaly na ciezkie donniczki ,mozna tez zrobic stroik wiosenny , lub po prostu przepiekne roze z krepiny . Zapraszam ponownie :)
22/02/2013
Koszyk z papierowej wikliny
Koszyk wypleciony splotem osemkowym . Rrurki pomalowalam bejca trzema kolorami , dominuje kolor jasny tik i kasztan .Warkocz taki jak w poprzednim .Wysokosc koszyka 18 cm a szerokosc 25 cm .Witam serdecznie nowych obserwatorow . Pozdrawiam :)
20/02/2013
Wiklina koszyk z warkoczem
Koszyk wyplotlam i zakonczylam innym splotem niz poprzednio.Warkocz z dwoch rurek z pieciu rzedow.Pozdrawiam:)
15/02/2013
11/02/2013
Wiklinowe serduszka walentynkowe
Serduszka wiklinowe zrobione sa z kolorowych brzegow programu tv Super Exspressu i polakierowane.Kwiatki papierowe dostalam wyciete od Eweliny ,ktora robi piekne kartki ,ksiegi pamiatkowe ,pudeleczka i inne cudownosci.Kwiatki poskladalam ,podmalowalam i przybralam inne kwiatki zrobilam z krepiny i z materialu.Milego dnia zycze:)
09/02/2013
Koszyk do kompletu
Dorobilam mniejszy koszyk do kompletu i jestem zadowolona rowniez z niego.Zdjecia nie oddaja uroku calego z powodu brzydkiej pogody.Ksiazka telefoniczna jest bardzo dobrym materialem.Teraz wykonuje kilka prac rownolegle ,ktore niedlugo wstawie.Pozdrawia wszystkich cieplutko.
03/02/2013
Kosz z pokrywka
Witam.Kosz z pokrywka srednicy 27 cm ,wysokosci 12 cm wyplotlam z ksiazki telefonicznej.Dno i koleczko na pokrywce to tektura obklejona kawalkami z nadrukiem z tego samego materialu co rurki.Polakierowane dwa razy wyglada bardzo wdziecznie i swietnie prezentuje sie na tle wszystkich mebli.Warto bylo poswiecic czas na ta plecionke .Pozdrawiam wszystkich ogladajacych .
Subscribe to:
Posts (Atom)
























