Witam i dziekuje za mile wpisy pod ostatnim postem . Abazur wyplotlam splotem osemkowym , w gornej czesci jest kwadrat splotem ozdobnym azurkiem i zakonczenie dolu warkocz wpleciony . Jeszcze nie zawieszony ale proba juz byla , swiatelka daja piekne refleksy naokolo . Abazur ma srednice ponad 40 cm i zarowka nie nagrzewa go . Polakierowany dwukrotnie . Pozdrawiam :)))
07/09/2013
04/09/2013
Kolczyki z gazet
Witam serdecznie i dziekuje za komentarze . Dzis kolczyki z kolorowych brzegow gazet . Kolorowe na zakonczenie lata . Polakierowane kilka razy wytrzymaja niejeden deszcz a moze i nawet prysznic . Pozdrawiam cieplutko odwiedzajacych :)
12/08/2013
Koszyk
Tym razem rurki sa malowane wywarem z lusek z cebuli i ciemne bejca . Wywar z cebuli przyprawilam sola i octem . Postanowilam sprawdzic jakie kolory i odcienie wyjda . Wybralam do malowania rozne gazety , poniewaz kazdy papier inaczej wchlania wywar . Ogolnie jestem zadowolona z odcieni . W koszyku wplecione sa trzy odcienie z wywaru z cebuli to te jasniejsze a ten ciemny to rurki malowane bejca . :)))
08/08/2013
Duzy kosz
Obiecany drugi kosz , podobnie pleciony , sciegiem osemkowym ale gesciej osnowe dalam . W praktyce roznicy nie ma , oba tak samo stabilne i tej samej wielkosci . Zdjecia trudno bylo zrobic , zeby oddaly piekno kolorow . Witam nowych obserwatorow z czego bardzo sie ciesze . Pozdrawiam wszystkich odwiedzajacych bloga i dziekuje za komentarze :)
30/07/2013
Duzy kolorowy kosz
Kolorowy kosz na klocki jest dosc duzy , pojemnosc okolo 15 litrow . Bardzo fajnie sie plecie , polecam plecienie duzych koszy . Sa stabilne , pojemne i radocha dla dzieci . Pozdrawiam :)))
23/07/2013
Kilka drobiazgow
Wstawiam zdjecia i uciekam . Mialo byc wiecej drobiazgow plecionych ale zdjecia slabe . Duze dwa kosze wyplecione , czekaja na pokrywki i wykonczenie . Taka malenka zapowiedz nastepnego postu . Pozdrawiam :)))
15/07/2013
Rurki i koszyki
Rurek chyba az za duzo mam . Wyplotlam nastepne koszyki z dnem z kartonu . Drobnych rzeczy tez troche a to juz w nastepnym poscie bedzie . Planuje jakis wiekszy kosz kolorowy na klocki lego . Witam nowych obserwatorow i pozdrawiam odwiedzajacych bloga :)
Subscribe to:
Posts (Atom)



























