07/09/2013

Abazur wypleciony z gazet

Witam i dziekuje za mile wpisy pod ostatnim postem . Abazur wyplotlam splotem osemkowym , w gornej czesci jest kwadrat splotem ozdobnym azurkiem  i  zakonczenie dolu warkocz wpleciony . Jeszcze nie zawieszony ale proba juz byla , swiatelka daja piekne refleksy naokolo . Abazur ma srednice ponad 40 cm i zarowka nie nagrzewa go . Polakierowany dwukrotnie . Pozdrawiam :)))



04/09/2013

Kolczyki z gazet

Witam serdecznie i dziekuje za komentarze . Dzis kolczyki z kolorowych brzegow gazet . Kolorowe na zakonczenie lata . Polakierowane kilka razy wytrzymaja niejeden deszcz a moze i nawet prysznic . Pozdrawiam cieplutko odwiedzajacych :)



12/08/2013

Koszyk

Tym razem rurki sa malowane wywarem z lusek z cebuli i ciemne bejca . Wywar z cebuli przyprawilam sola i octem . Postanowilam sprawdzic jakie kolory i odcienie wyjda . Wybralam do malowania rozne gazety , poniewaz kazdy papier inaczej wchlania wywar . Ogolnie jestem zadowolona z odcieni . W koszyku wplecione sa trzy odcienie z wywaru z cebuli to te jasniejsze a ten ciemny to rurki malowane bejca . :)))



08/08/2013

Duzy kosz

Obiecany drugi kosz , podobnie pleciony , sciegiem osemkowym ale gesciej osnowe dalam . W praktyce roznicy nie ma , oba tak samo stabilne  i tej samej wielkosci . Zdjecia trudno bylo zrobic , zeby oddaly piekno kolorow . Witam nowych obserwatorow z czego bardzo sie ciesze . Pozdrawiam wszystkich odwiedzajacych bloga i dziekuje za komentarze :)


30/07/2013

Duzy kolorowy kosz

Kolorowy kosz na klocki jest dosc duzy , pojemnosc okolo 15 litrow . Bardzo fajnie sie plecie , polecam plecienie duzych koszy . Sa stabilne ,  pojemne i radocha dla dzieci . Pozdrawiam :)))


23/07/2013

Kilka drobiazgow

Wstawiam zdjecia i uciekam . Mialo byc wiecej drobiazgow plecionych ale zdjecia slabe . Duze dwa kosze wyplecione , czekaja na pokrywki i wykonczenie . Taka malenka zapowiedz nastepnego postu . Pozdrawiam :)))



15/07/2013

Rurki i koszyki

Rurek chyba az za duzo mam . Wyplotlam nastepne koszyki z dnem z kartonu . Drobnych rzeczy tez troche a to juz w nastepnym poscie bedzie . Planuje jakis wiekszy kosz kolorowy na klocki lego . Witam nowych obserwatorow i pozdrawiam odwiedzajacych bloga :)