Witam ! Dziś kilka zdjęc plecionek z gazet . Dziękuję za miłe słowa pod poprzednim postem :) Ostatnio jestem bardzo zapracowana ale może uda mi sie wrócic z nową pleconką już niedługo. Pozdrawiam serdecznie :)
07/09/2014
27/07/2014
Koszyk z uszami
Witam ! Koszyk pomalowalam ale mialam chęc zostawic w naturalnym kolorze . Niestety lakier zmienia barwę wyplecionych rzeczy . Serdecznie pozdrawiam odwiedzających bloga i witam cieplutko nowych obserwatorów :)
01/07/2014
Pudełko niebieskie
Witam serdecznie :) Dziś pudełka - szkatółki wyplecione z gazet . Czasu mi na wszystko brak ale zagladam na Wasze blogi , ciagle jestem w rozjazdach . A teraz na Zlot Historycznych Pojazdow , może zapełnię pudełko muszelkami a może bursztynem , ponoc nad morzem wszystko możliwe . Pozdrawiam serdecznie :))
28/06/2014
Lampion
Lampion wypleciony z wikliny z gazet . W środek włożyłam szkło i świeczke , daje wspaniałe refleksy świetlne . Pozdrawiam serdecznie odwiedzających bloga :)
21/06/2014
Wyplecione z gazet
Witam :) Wyplatam z niemalowanych rurek i z malowanych bejcą . Recykling z gazet , które już zostały przeczytane . Witam Inke nowa obserwatorkę i dziękuję za komentarze pod ostatnim postem . Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo słoneczka :)
09/06/2014
Plecionki-Osłonki
Witam serdecznie :) Plote ostatnio osłonki dośc duze , bo wysokie 18 cm i średnica górą 21 cm . Dziś kilka zdjec . Pozdrawiam :)))
01/06/2014
Kolorowy koszyk i w brązach
Witam ! Dziś trochę kolorków dla odmiany . Koszyk i pudełko zamykane przykrywką . Kręcę rurki na zapas po trochu . Dziękuję za miłe pochwały pod poprzednim postem i pozdrawiam serdecznie odwiedzających bloga :)))
Subscribe to:
Posts (Atom)




























