Tym razem koszyk malowany. Ja osobiście bardzo lubię odcienie brązu :)))
13/06/2017
10/06/2017
01/06/2017
16/10/2016
02/06/2016
01/05/2016
Witam! Dawno mnie tu nie było. Wyplatam i skręcam rurki nadal, więcej mnie na fb niż tu ale coś się tam plecie. Na fb jakoś łatwiej i chyba szybciej. Dziś chcę pokazac dośc duży kosz z kwiatkiem forsycji dla lepszego zaprezentowania wielkości , kolorowe rurki i koszyk owalny z wyplecionym dnem. Pozdrawiam odwiedzających serdecznie.
Subscribe to:
Posts (Atom)















