12/04/2015

Wiklina

Witam:) Wiklina z papieru gazetowego, byc może urośnie w tej plecionce jakieś drzewko:) Pozdrawiam:)



21/03/2015

Abażur i kwiaty

Abażur wypleciony z wikliny papierowej i kwiaty zrobione z papieru. Trochę wiosny a u mnie śnieg pada:) Dziękuję za odwiedziny na blogu i komentarze. Pozdrawiam:)



07/03/2015

Trzy koszyki

Witam! Koszyki wyplecione z gazet, pomalowane i utwardzone będą dłużej. Średnica to 32 cm to już wielkośc akurat na coś i dalej nie będę podpowiadac..:) Kwiatuszki włożyłam, żeby widoczna była wielkośc koszyka ale też bardzo chcę podziękowac za te kwiatuszki i wiele innych cudeniek Ewelinie, która robi przepiękne kartki a jeszcze piękniejsze kwiaty  ręcznie robione. Dziękuję za te cudowności! Kto chce ten znajdzie blog Eweliny po prawej stronie u mnie na pasku a wrażenia napewno bedą niesamowite. Pozdrawiam serdecznie:)



02/03/2015

Koszyk-kura

Koszyk-kura wypleciony z papierowej wikliny. Inspiracje czerpałam z bloga Magdy Komar, która plecie piękne kury. Zdjęcia nieciekawie wyszły w pochmurną pogodę ale wyboru nie mam na słoneczko nie będę czekac. Pozdrawiam i dziękuję za pozostawione miłe słowa pod ostatnim postem.


16/02/2015

Koszyk ozdobny

Witam! Koszyk z ozdobnym zakonczeniem na różne przydasie. Plecie się coś jeszcze, chociaż resztki rurek ale to mogę nadrobic. Pozdrawiam serdecznie tych co martwili się o mnie i pisali informując gdzie i na jakich stronach znajdują się moje zdjęcia i tekst skopiowane bez mojej zgody.


27/12/2014

Zawieszka, świecznik i kosz z papieru

Witam! Zawieszka z kwiatów, świecznik z jednego kwadratu i kosz. Po prostu recykling z papieru. Pozdrawiam serdecznie:)



21/12/2014

Gwiazdki i kusudama

Witam! Gwiazdki z wikliny papierowej i kusudama. Dziękuję za miłe komentarze pod ostatnim postem. Wszystkim odwiedzającym bloga życzę Wesołych Świąt!!!