Witam:) Wiklina z papieru gazetowego, byc może urośnie w tej plecionce jakieś drzewko:) Pozdrawiam:)
12/04/2015
21/03/2015
Abażur i kwiaty
Abażur wypleciony z wikliny papierowej i kwiaty zrobione z papieru. Trochę wiosny a u mnie śnieg pada:) Dziękuję za odwiedziny na blogu i komentarze. Pozdrawiam:)
07/03/2015
Trzy koszyki
Witam! Koszyki wyplecione z gazet, pomalowane i utwardzone będą dłużej. Średnica to 32 cm to już wielkośc akurat na coś i dalej nie będę podpowiadac..:) Kwiatuszki włożyłam, żeby widoczna była wielkośc koszyka ale też bardzo chcę podziękowac za te kwiatuszki i wiele innych cudeniek Ewelinie, która robi przepiękne kartki a jeszcze piękniejsze kwiaty ręcznie robione. Dziękuję za te cudowności! Kto chce ten znajdzie blog Eweliny po prawej stronie u mnie na pasku a wrażenia napewno bedą niesamowite. Pozdrawiam serdecznie:)
02/03/2015
Koszyk-kura
Koszyk-kura wypleciony z papierowej wikliny. Inspiracje czerpałam z bloga Magdy Komar, która plecie piękne kury. Zdjęcia nieciekawie wyszły w pochmurną pogodę ale wyboru nie mam na słoneczko nie będę czekac. Pozdrawiam i dziękuję za pozostawione miłe słowa pod ostatnim postem.
16/02/2015
Koszyk ozdobny
Witam! Koszyk z ozdobnym zakonczeniem na różne przydasie. Plecie się coś jeszcze, chociaż resztki rurek ale to mogę nadrobic. Pozdrawiam serdecznie tych co martwili się o mnie i pisali informując gdzie i na jakich stronach znajdują się moje zdjęcia i tekst skopiowane bez mojej zgody.
27/12/2014
Zawieszka, świecznik i kosz z papieru
Witam! Zawieszka z kwiatów, świecznik z jednego kwadratu i kosz. Po prostu recykling z papieru. Pozdrawiam serdecznie:)
21/12/2014
Gwiazdki i kusudama
Witam! Gwiazdki z wikliny papierowej i kusudama. Dziękuję za miłe komentarze pod ostatnim postem. Wszystkim odwiedzającym bloga życzę Wesołych Świąt!!!
Subscribe to:
Posts (Atom)

























