Tym razem kosz malowany wypleciony z wikliny papierowej. Pozdrawiam :)))
03/06/2017
Kosz duży, kolorowy z reklam marketowych. Gazeciak:)))
01/06/2017
Witam serdecznie! Wyplatam kosze i inne plecionki z wikliny papierowej. Kosz dawno wypleciony. Pozdrawiam odwiedzających bloga:)))
16/10/2016
Witam! Oj bardzo dawno mnie tu nie było. Dziś chcę pokazac co w tej chwili plotę, będzie to koszyk na orzechy z papieru kredowego. Twardy, paluszki bolą ale kolor fajnie mi pasuje. Pozdrawiam i cieszę się że tu zaglądacie:)))
02/06/2016
Witam! Wiosna to piękna pora roku a zwłaszcza maj. Lubie jak kwitną bzy, kalina i jaśminy. Wyplotłam tace i osłonke to taki przydaś na potrzebę chwili. Dziękuję za miłe słowa w poprzednim poście i serdecznie pozdrawiam odwiedzających bloga:)