15/05/2013

Ogrodowo i wycieczkowo

Dawno nie wstawialam posta ale staralam sie odwiedzac Wasze blogi , pomimo choroby .Sliczna pogoda sprzyja pracom w moim wielkim ogrodzie ,byliny zaczynaja kwitnac ,  rosnie wszystko bardzo szybko , pomidory posadzone a truskawki maja juz zielone owoce . Znalazlam tez troche czasu na wycieczke pod wiatraki i na poszukiwanie kaczencow . Wycieczka wyjatkowo udana a pogoda dopisala cudownie . Witam cieplutko nowych obserwatorow i ciesze sie z kazdego zostawionego slowa . Pozdrawiam :)))





19/04/2013

Grzybki z wikliny papierowej

Wiosna a mi wyrosly grzybki . Wyplotlam  i  pomalowalam trzonki ale te nie malowane chyba lepiej wygladaja . Takie prawdziwe prawdziwki . Pozdrawiam odwiedzajacych :)))



12/04/2013

Oslonka na donniczke

Nastepna oslonka , zawsze ich brakuje . Wplotlam rurki w kolorze starego zlota i w kolorze tik . Pozdrawiam :)))


02/04/2013

Koszyk wypleciony i ozdobiony rozami

Koszyk ozdobny wykonczony warkoczem z jednej rurki .Wykonany z gazety z nadrukiem i rurek malowanych bejca w kolorze tik . Denko z pojedynczej tektury z dziurkami naokolo do wyplecenia pionowych scianek i wyklejone motywem roz . Zapraszam do ogladania i komentowania . Pozdrawiam :)))


30/03/2013

Radosnych Swiat Wielkanocnych

Zycze , zeby smialy sie pisanki , usmiechaly sie baranki ,mokry Smingus zraszal skronie ,duzo szczescia sypiac w dlonie :)))


27/03/2013

Bialy koszyk

Koszyk wyplotlam z brzegow gazety ,rurki nie sa malowane .Denko jest z tektury z dziurkami naokolo pojedyncze . Okleilam akwarela z rozami a wlasciwie fotografia akwareli nieznanego artysty .Koszyk wypleciony jest splotem osemkowym odwroconym .Rurki sa z tej samej gazety ,poniewaz z roznych po polakierowaniu bylyby inne odcienie . Pozdrawiam :)


Wyplecione z gazety

Plecionka z gazety z nadrukiem i obrazkami .Pomalowane rurki przed wyplataniem bejca w kolorze roz i lakier .Witam cieplutko nowych obserwatorow i pozdrawiam ogladajacych ten blog :)