Dawno nie wstawialam posta ale staralam sie odwiedzac Wasze blogi , pomimo choroby .Sliczna pogoda sprzyja pracom w moim wielkim ogrodzie ,byliny zaczynaja kwitnac , rosnie wszystko bardzo szybko , pomidory posadzone a truskawki maja juz zielone owoce . Znalazlam tez troche czasu na wycieczke pod wiatraki i na poszukiwanie kaczencow . Wycieczka wyjatkowo udana a pogoda dopisala cudownie . Witam cieplutko nowych obserwatorow i ciesze sie z kazdego zostawionego slowa . Pozdrawiam :)))
15/05/2013
19/04/2013
Grzybki z wikliny papierowej
Wiosna a mi wyrosly grzybki . Wyplotlam i pomalowalam trzonki ale te nie malowane chyba lepiej wygladaja . Takie prawdziwe prawdziwki . Pozdrawiam odwiedzajacych :)))
12/04/2013
Oslonka na donniczke
Nastepna oslonka , zawsze ich brakuje . Wplotlam rurki w kolorze starego zlota i w kolorze tik . Pozdrawiam :)))
02/04/2013
Koszyk wypleciony i ozdobiony rozami
Koszyk ozdobny wykonczony warkoczem z jednej rurki .Wykonany z gazety z nadrukiem i rurek malowanych bejca w kolorze tik . Denko z pojedynczej tektury z dziurkami naokolo do wyplecenia pionowych scianek i wyklejone motywem roz . Zapraszam do ogladania i komentowania . Pozdrawiam :)))
30/03/2013
Radosnych Swiat Wielkanocnych
Zycze , zeby smialy sie pisanki , usmiechaly sie baranki ,mokry Smingus zraszal skronie ,duzo szczescia sypiac w dlonie :)))
27/03/2013
Bialy koszyk
Koszyk wyplotlam z brzegow gazety ,rurki nie sa malowane .Denko jest z tektury z dziurkami naokolo pojedyncze . Okleilam akwarela z rozami a wlasciwie fotografia akwareli nieznanego artysty .Koszyk wypleciony jest splotem osemkowym odwroconym .Rurki sa z tej samej gazety ,poniewaz z roznych po polakierowaniu bylyby inne odcienie . Pozdrawiam :)
Wyplecione z gazety
Plecionka z gazety z nadrukiem i obrazkami .Pomalowane rurki przed wyplataniem bejca w kolorze roz i lakier .Witam cieplutko nowych obserwatorow i pozdrawiam ogladajacych ten blog :)
Subscribe to:
Posts (Atom)
























